iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Buty

Czasu mało, ale to muszę zapisać. 

Byłam z Niką u krawcowej, która szyje naszym dzieciom stroje komunijne. Zdecydowałam nie szyć nowej alby, tylko dopasować tą po Ince. Zaskoczyło mnie, że krawcowa zaznacza podwinięcie gdzieś w okolicach kostek dziecka. Proszę, żeby zrobiła dłuższą, bo jeszcze rocznica i niech mi córka śmignie to jak będzie wyglądała w albie do pół łydki? W odpowiedzi słyszę "Kochana, w tym roku sukienki krótsze, bo mamy powiedziały, że nie po to kupują buty po 1000 zł,  żeby je potem suknia zasłaniała" 

Myślę że z tą kwotą trochę przesadziła, zwłaszcza jak sobie przypomnę słowa niektórych rodziców odnośnie kosztów szycia strojów. Ale przed majem cięzko jest kupić białe buty w cenie poniżej 50 złotych. Gdyby nie to że dzieciom stopa rośnie w sposób nieprzewidywalny to najlepiej by było kupować pół roku wcześniej.

Komentarzy: 2
Komunia...

 ...się zbliża, wielkimi krokami. Brak czasu na konkursy i wiele innych rzeczy

Komentarzy: 1
Ściereczki

 Sister dostała niedawno przesyłkę z Vizira. Opowiadała mi później o tym.

" Wracam z pracy, mama mówi mi, że jest do mnie paczka. Otwieram i mówię: 'Patrzcie ściereczki mi przysłali. Jakie fajne.' Tylko co one takie ponacinane? Rozpakowuję jedną - szaliczek!"

Komentarzy: 0
Micur

 Miki zeżarł dzisiaj paczkę czekoladek Kinderków. Nie wiem jakim cudem je dorwał. Niestety były to jedyne słodycze w domu. Przed tragiczną śmiercią z rąk żądnej słodkiego rodziny uratował go jedynie fakt, że chociaż pogryzł opakowanie część z punkcikami do wycięcia zostawił nietkniętą. Co ciekawe nikt nie zauważył konsumpcyjnej działalności psa. Nawet ja jak weszłam do pokoju i zobaczyłam papierki po batonikach, pomyślałam tylko, że muszę ochrzanić dziewczyny. I powiedzieć, że skoro już dorwały się do słodyczy, to papierki powinny do kosza wyrzucić, a nie po podłodze rozrzucać.

Komentarzy: 0